Oprogramowanie ERP do produkcji
brak zdjęcia

Nasza firma opracowała nowoczesny program klasy ERP, który powstał z myślą o zróżnicowanych firmach produkcyjnych. To nowoczesne oprogramowanie dla firm produkcyjnych pozwala między innymi na działania takie jak na przykład optymalizacja czasu dostaw materiałów wykorzystywanych do wytwarzania nowych wyrobów. Usprawnieniu podlega także sposób zarządzania magazynowaniem gotowych produktów, co pozwala na oszczędność przestrzeni oraz czasu. Oprogramowanie dla firm produkcyjnych dzięki rozwiniętym narzędziom analitycznym prowadzi również do wzrostu produktywności linii produkcyjnych. Wdrożenie tego programu jest łatwe, a jego zakup to inwestycja, która szybko się zwróci.

Nowe opcje porgramu handlowego
brak zdjęcia

Wprowadzony przez naszą firmę na rynek program handlowy daje szerokie możliwości dla klientów biznesowych z różnego rodzaju firm i instytucji. Jest to nowoczesny i bardzo prosty w obsłudze system z różnego rodzaju modułami. Do najczęściej wykorzystywanych należą moduły dotycząc wykonywania rozliczeń, kompletacji zamówień, generowania rachunków i faktur czy też ewidencjonowania stanów magazynowych. Dzięki elektronicznej formie istnieje możliwość wygenerowania znacznych oszczędności związanych z tradycyjnym wystawianiem faktur czy wykonywaniem zestawień sprzedażowych. Nasz program handlowy daje również możliwość tworzenia systemów abonamentowych czy rabatowych dostosowanych do aktualnych potrzeb firmy. Wszystkie opcje naszego systemu są ze sobą zintegrowane i pozwalają na znaczne usprawnienie procedur w różnego rodzaju przedsiębiorstwach przemysłowych czy handlowych. Oferujemy klientom dodatkowe wsparcie w zakresie adaptacji systemu oraz szkolenia dla pracowników związane z jego obsługą.

Pdf xchange pro – alternatywa dla Adobe Reader

Pdf xchange pro to bardzo interesujące oprogramowanie, które jest swego rodzaju alternatywą dla Adobe Reader do przeglądania i tworzenia plików w formacie PDF. Wspomniane narzędzie oprócz tzw. standardowych możliwości, do których możemy zaliczyć drukowanie, kopiowanie, przeglądanie oraz przeszukiwanie dokumentów daje możliwość wszystkim swoim użytkownikom możliwość wzbogacania tudzież rozszerzania plików PDF o tzw. dodatkowe treści, dzięki czemu można dodawać zarówno własne teksty, jak i strzałki, ramki oraz wiele innych. Pdf xchange pro, o czym należy powiedzieć, został wyposażony w tzw. pasek narzędziowy, który automatycznie integruje się z najpopularniejszym pakietem biurowym, jakim Microsoft Office, a także innymi programami, które działają pod Windows. Opisywany program jest tak naprawdę wręcz doskonałym zestawem narzędzi, których, co ciekawe jest aż ponad dwadzieścia, a umożliwiają one na dowolne tworzenie i edytowanie dokumentów PDF, dzięki czemu użytkownik może dostosowywać pliki do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań.

Najlepszy na rynku program do faktur!
brak zdjęcia

Każde przedsiębiorstwo, będące podatnikiem VAT oraz świadczące jakiekolwiek usługi klientom, jest zobowiązane do wystawiania faktur - jest to powinność, której nie można ominąć. Poprawne wystawienie faktury może być często problematyczne - na fakturze znajduje się wiele danych, a prawo stawia przed przedsiębiorcami ściśle określone wymogi co do faktur, dlatego też nie ma tu mowy o pomyłce czy zaniedbaniu. Aby skutecznie i sprawnie radzić sobie z tego typu dokumentami, coraz więcej przedsiębiorców, ceniących sobie wygodę oraz komfort pracy, decyduje się na program do faktur - nasza firma ma w swojej ofercie najlepszy program do sporządzania dokumentów, który pozwoli każdemu bardzo szybko i prawidłowo wystawić, wydrukować lub wysłać kontrahentowi fakturę - jeżeli zdecydujesz się na sprzedawany przez nas program do faktur, zapewnisz sobie i swoim pracownikom dużą wygodę i zdecydowanie ułatwisz prowadzenie przedsiębiorstwa!

Nowoczesne systemy zarządzające procesami sprzedażowymi.
brak zdjęcia

Prowadzenie firmy zajmującej się handlem wiąże się z wieloma problemami natury technicznej, jakie trzeba rozwiązać. Głównym problemem jest zapanowanie nad bałaganem, jaki nieuchronnie pojawia się wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z handlem. Rachunki, faktury, monitorowanie stanu magazynu, pełna kontrola nad każdym produktem, począwszy od złożenia zamówienia po wydanie go klientowi - oto podstawowe źródła chaosu w dokumentacji. Aby pozbyć się stosów papierów i móc łatwo dostać się do wszelkich potrzebnych informacji, dobrze zainwestować w nowoczesne oprogramowanie i to nie tylko w program do faktur, ale we wszechstronny system zarządzający procesami sprzedaży na każdym poziomie. Oprogramowanie Smart to nie tylko program do faktur, lecz nowoczesna platforma pozwalająca w pełni kontrolować wszystko, co się dzieje w firmie, dzięki czemu można łatwo dotrzeć do każdej potrzebnej informacji, a procesy sprzedażowe odbywają się szybciej i wydajniej niż kiedykolwiek wcześniej.

Telzas - budujemy niezawodne data center
brak zdjęcia

Era cyfrowa, której jesteśmy obecnie świadkami, sprawiła, iż bardzo dużego znaczenia nabrało bezpieczeństwo baz danych, w których przechowujemy wiele informacji, dzięki którym dostarczamy klientom zaawansowanych usług. Utrata tych danych mogłaby wręcz doprowadzić do paraliżu firmy, a do tego nie można dopuścić. Warto więc zastanowić się nad wybudowaniem nowoczesnego centrum przechowywania danych. Zaawansowane technicznie projekty data center to domena firmy Telzas. Jesteśmy grupą specjalistów, która budowę data center rozpoczyna od zbadania potrzeb danego przedsiębiorcy, by w swoim projekcie zawrzeć wszystkie konieczne elementy infrastrukturalne. Zwieńczeniem naszych prac jest gotowe do działania i w pełni zabezpieczone przed zagrożeniami data center. Tworzone przez naszą firmę projekty data center zyskały już uznanie wielu firm, gdyż zawierają w sobie elementy, które sprawdzą się doskonale w przypadku jakichkolwiek zagrożeń związanych z przechowywaniem danych. Skorzystaj z naszych usług.

Profesjonalny monitoring prywatnej posesji
brak zdjęcia

Osoby dysponujące dużą działką z domem jednorodzinnym w jej obrębie, bardzo często decydują się na zakup profesjonalnych zestawów monitoringu. Każda duża działka może być obiektem zainteresowania intruzów. Najlepszym sposobem na odstraszenie potencjalnych nieproszonych gości jest zamontowanie systemu monitoringu, który na bieżąco będzie przekazywał sygnał wideo. Każdy, kto decyduje się na założenie monitoringu, powinien zainwestować w kamery bcs, ponieważ są gwarancją najwyższej jakości. Dostępne w sprzedaży nowoczesne kamery bcs oprócz swojej niezawodności, cechują się dodatkowo wyjątkowo dobrą jakością przekazywanego obrazu. Kamery te są zaopatrzone w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, dzięki temu pozwalają na śledzenie wszystkiego, co dzieje się w ich obrębie, zarówno w dzień, jak i w nocy. O kamerach bcs można jeszcze powiedzieć, że stanowią bardzo atrakcyjne zestawienie ceny z jakością. To produkt, który zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Oprogramowanie komputerowe Comarch Optima
brak zdjęcia

Przedsiębiorstwo informatyczne JSCo oferuje swoim klientom oprogramowanie komputerowe uznanych na świecie producentów, w tym polskich. Są to na przykład programy z grupy Comarch Optima. Przydatne są one małym oraz średnim przedsiębiorstwom, do bardziej efektywnego zarządzania poszczególnymi sektorami firmy. Systemy Comarch Optima pomagają na przykład zarządzać kadrami oraz finansami zakładowymi, a także fakturowanie i realizowanie zamówień magazynowych. Produkty firmy Comarch przydatne są także dla sklepów internetowych, gdyż wspomagają sprzedaż detaliczną oraz hurtową. JSCo oferuje klientom przeprowadzanie szkoleń z zakresu użytkowania oferowanego oprogramowania. Możliwe jest również zamówienie wersji testowych, do czasowego użytkowania i sprawdzenia ich możliwości. Dla stałych klientów przewidziane są rabaty oraz zniżki na programy. Z oferowanych systemów korzystają na przykład biura rachunkowe.

Oprogramowanie dla firm tylko u nas!
brak zdjęcia

IT CRAFT to firma, która wykonuje oprogramowanie dla firm. Czyni to na najwyższym poziomie jakości. Jej rozwiązania są bardzo funkcjonalne. To oprogramowanie dla firm to całe systemy informatyczne. Podmiot ten podpisuje również z klientami umowy serwisowe na dalsze ich utrzymanie i poprawę ich wydajności. Wszystkie swoje usługi świadczy w niskiej cenie. Zdecydowanie taniej niż konkurencyjne podmioty. To zachęca, by już dzisiaj nawiązać z tą jednostką współpracę. Będą Państwo na pewno usatysfakcjonowani z jej przebiegu. Jako partner biznesowy IT CRAFT znana jest z terminowości, odpowiedzialności i solidności.

Skuteczne programy antywirusowe Arcabit
brak zdjęcia

Wszechobecny dostęp do Internetu to nie tylko możliwość znalezienia ciekawej rozrywki, zdobycie wiedzy czy kontakt ze światem. To także zagrożenia czyhające ze strony cyberprzestępców. Stąd też niezbędnym wyposażeniem komputera powinny być programy antywirusowe. Wielu internautów korzysta z bezpłatnych aplikacji - jednak nie są one polecane dla wszystkich. Zapewniają nie tylko mniejszą ochronę niż wersje komercyjne, ale i bywają mniej przyjazne w użytkowaniu. Stąd też warto polecić programy antywirusowe Arcabit, które są bardzo skuteczne w wyłapywaniu cybernetycznych zagrożeń i jednocześnie zużywają małe pokłady pamięci komputerów.

Dataroom www.mcxtelecom.pl
brak zdjęcia

MCXTelecom to firma zajmująca się realizacją złożonych projektów telekomunikacyjnych. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu i do każdego z naszych Klientów podchodzimy indywidualnie, aby zapewnić Państwu maksimum satysfakcji. Oferujemy szeroki zakres usług, w szczególności polecamy usługi DataCenter DataRoom. W ramach oferty DataCenter DataRoom zapewniamy Państwu kompleksowe usługi z dziedziny administracji serwerami i bazami danych, a także tworzenie kopii zapasowych i przechowywanie danych. Stosujemy własne, autorskie rozwiązania i korzystamy z najnowszych technologii, nieustannie się rozwijając. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.mcxtelecom.pl

Data center w kei.pl
brak zdjęcia

Zapraszamy Państwa do skorzystania z szerokiej oferty usług firmy Kei.pl. Jesteśmy polską firmą, działającą 14 lat na rodzimym rynku, dzięki czemu obecnie zajmujemy pozycję jednego z liderów. Stale rozwijamy nasze data center, aby zapokoić potrzeby wszystkich, nawet najbardziej wymagających, klientów. Na stronie www.kei.pl mogą Państwo zapoznać się z całym wachlarzem naszych usług, w skład którego wchodzą: rejestracja i transfer domen, hosting stron www, kolkacje, serwery dedykowane i certyfikaty zabezpieczeń. Jesteśmy dumni z satysfakcji klientów, korzystających z naszego data center. Kei.pl to prosty sposób na zarządzanie swoim biznesem internetowym.

Program magazynowy zakupisz w FPC.pl
brak zdjęcia

Program magazynowy to program, który warto mieć w swojej firmie. Program magazynowy to program, który w każdej chwili mogą Państwo kupić za pomocą naszej strony internetowej. Jesteśmy firmą, która dba o dobre kontakty z klientami. Chcemy aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z naszych produktów, które od wielu lat są w pełni doceniane przez naszych klientów. Nasze programy już teraz można zakupić w promocyjnej cenie. Program magazynowy to program skierowany do ludzi, którzy chcą jak najlepiej zarządzać swoim magazynem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która codziennie jest powiększana o nowe produkty.

Obraz ze zdjęcia - Artobrazy.pl
brak zdjęcia

Wyobraź sobie, że masz duży, niezagospodarowany fragment ściany w na przykład salonie. Ani tym bardziej meblościanka nie pasują do Twojej koncepcji. Co więc można zrobić? Oczywiście powiesić obraz ze zdjęcia! Jest to doskonałe rozwiązanie! Obraz ze zdjęcia wydrukuje Ci warszawska firma Alremi. Co będzie na obrazie? To już zależy od Ciebie - możesz wysłać własne zdjęcie, jak również posłużyć się gotową fotografią, dostępną w bardzo bogatej galerii, która jest dostępna na stronie internetowej firmy Alremi.

Inteligientna prezentacja ze słuchaczem reaguje na ruchy wykonywane przez odbiorcę
brak zdjęcia

Firma JBND to wyjątkowe na polskim rynku przedsiębiorstwo świadczące unikatowe rozwiązanie w dziedzinie cyfryzacji. Jedna ze świadczonych przez tą firmę usług to tak zwana inteligientna prezentacja ze słuchaczem. To innowacyjny sposób doboru reklam do wytypowanego odbiorcy - mężczyzny, kobiety bądź dziecka. System automatycznie rozpoznaje odbiorcę, dobierając zgodnie z jego wiekiem oraz płcią odpowiednie treści reklamowe. Inteligientna prezentacja ze słuchaczem reaguje również na ruchy wykonywane przez odbiorcę - to nowoczesna forma interaktywności, która sterowana jest jedynie za pomocą gestów. Taka reklama na miarę XXI wieku z całą pewnością przekona potencjalnych klientów do skorzystania z usług danej firmy.